شعب

 

Examples

This is a MP3 Audio Sample:

How To Use

Use the HTML5 video element to embed video in your website. For example:

<video src="/video.mp4" width="320" height="240"></video>

You can also provide multiple sources, to add support for the different video formats like h.264, WebM or Ogg:

<video width="320" height="240">
  <source type="video/mp4"  src="/video.mp4" />
  <source type="video/webm" src="/video.webm" />
  <source type="video/ogg"  src="/video.ogv" />
</video>

Use the HTML5 audio element to embed MP3 files in your website. For example:

<audio src="/audio.mp3" type="audio/mp3"></audio>

منو

در این بخش می توانید با انواع نوشیدنی ها و غذا های کافه آشنا شوید

درباره ما

  • همه چیز در مورد کافه راک تهران

چرا کافه راک؟؟؟؟

موزیک راک: موسیقی راک گونه ای موسیقی عامه پسند است که در دهه 50 میلادی تحت عنوان راک اند رول شکل گرفت و در دهه 60 و بعدتر به طیف گسترده ای از سبک های موسیقی، به ویژه در ایالات متحده آمریکا و بریتانیا گسترش یافت. از اواخر دهه 1960 میلادی نام راک اند رول صرفا به موسیقی دهه های 50 و 60 اطلاق شده ولی نام راک همچنان به عنوان نام فراگیر این گونه (که شامل راک اند رول هم می شود) به کار می رود.

شاخصه راک ملودی صوتی و آوایی همراه با هارمونی است که توسط گیتار الکتریک، گیتار باس، درامز و اغلب با تاکید روی ضرب های قوی پشتیبانی می شود، در ایران نیز از همان دهه 50 این سبک وارد کشور شد و کم کم به رشد خود ادامه داد، اخیرا نیز با حمایت دولت و وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی، زمینه فعالیت بیشتر و کاملتر این سبک موزیک در قالب ایرانی آن فراهم شده است که جای تشکر و قدردانی دارد. 

 

در کافه راک، با هدف آشنایی بیشتر جامعه با این سبک موزیک، سعی بر آن شده تا محیطی متفاوت، زیبا و دوستانه ایجاد شود که هم طرفداران و دوستداران قدیمی دور هم جمع شوند و هم افراد نا آشنا با این سبک موزیک بتوانند با آن آشنایی بیشتر پیدا کنند؛ البته در کنار صرف غذاها، نوشیدنی ها و میان وعده های متفاوت.

14 ساله در زمینه کافی شاپ و علاقه به این سبک موزیک. بعد از ایده گرفتن از کافه های معتبر آمریکایی و اروپایی، چه از نظر طراحی و دیزاین و چه از نظر موزیک و سبک پذایرایی، همچنین نوشیدنی ها و میان وعده ها، همه و همه باعث ایجاد کافه ای بدون مشابه در تهران شده است. از همان ابتدای افتتاح کافه راک، استقبال هنرمندان و چهره های برجسته موزیک و هنر حتی افراد نا آشنا با این سبک موزیک از کافه، نشان دهنده جاذبه و علاقه جامعه به این سبک موزیک بود.

 

ما شما را به لذت صرف قهوه یکی از بهترین برندهای دنیا به همراه انواع نوشیدنی های گرم، سرد و غذاها و میان وعده ها. از مواد اولیه مرغوب و تازه، همراه با موزیک راک دعوت می کنیم.

 

منتظر برنامه های ویژه از جمله حضور هنرمندان و موسیقی دانان بزرگ در کافه راک باشید. اطلاع رسانی از طریق پیج اینستاگرام کافه (Café.Rock) انجام خواهد شد. کافه راک آماده پذیرایی از مهمانی ها و جشن های شما عزیزان است. ما شما را در سورپرایز کردن دوستان تان همراهی می کنیم. منتظر دیدار شما هستیم.

 

 

BIGtheme.net Joomla 3.3 Templates

تهران -شهرک غرب - بلوار دریا - خیابان گلها - کافه راک 

 info@cafe-rock.com

021-88369196